Odborný test z teorie taekwonda ITF

Online test je zcela anonymní a je stejný jako skutečný papírový test. Rozdíl je pouze ve způsobu vyplňování: zatímco v papírovém testu můžete na otázky odpovídat v libovolném pořadí, v online testu jsou otázky zobrazovány popořadě po jedné - další otázka je zobrazena až po zodpovězení otázky předchozí. Po zodpovězení všech otázek se zobrazí vyhodnocení testu a pro kontrolu také seznam těch otázek, na které jste odpověděli špatně. V průběhu testu máte možnost podívat se i na průběžné výsledky a poté v testu pokračovat.

V testu mezi jednotlivými odpověďmi nedělejte příliš velké pauzy. Pokud aplikace nebude mít odezvu cca 20 minut, test bude přerušen a přijdete o již zodpovězené otázky.

Pokud budete mít k některé otázce v testu nějakou připomínku, kontaktujte nás e-mailem nebo na diskuzi. Ve svém dotazu nezapomeňte uvést kód otázky, abychom mohli případnou chybu dohledat. Na všechny dotazy rádi odpovíme. Na stejná místa můžete zasílat i připomínky k technickému fungování aplikace.

Po kliknutí na jedno z tlačítek bude vygenerován test pro příslušnou trenérskou třídu.
Otázky jsou vybírány náhodně, test proto můžete opakovat kolikrát chcete.

Písemný odborný test vyhodnocuje technické oddělení; test je hodnocen počtem bodů (tj. správných odpovědí). Ze 60 otázek musí být alespoň 50 správně; u testu na 2. trenérskou třídu musí být z 10 otázek navíc alespoň 8 správně.

Všechny odpovědi na testové otázky z teorie taekwonda (snad kromě několika otázek z historie Českého svazu Taekwon-Do ITF) je možné najít v Encyklopedii. Je třeba si ale uvědomit, že informace čerpané ze starších nebo neoficiálních vydání či překladů encyklopedie nemusí být aktuální nebo správné. Proto doporučujeme případné nejasnosti a dotazy konzultovat se členy technického oddělení (na seminářích nebo na diskuzi).

Taekwondo ITF testové otázky - Aplikace pro Android

Máte-li mobilní telefon či tablet se systémem Android, můžete si pro něj stáhnout aplikaci Taekwondo ITF testové otázky. Aplikace umožňuje provádět zkušební testy (jak se standardním početem otázek, tak s libovolným jiným), ale také je možné si testové otázky pouze prohlížet či procvičovat.

Aplikace je dostupné v Google play na adrese https://play.google.com/store/apps/details?id=info.vladalas.tkdtestoveotazky či po vyhledání výrazu "Taekwondo ITF testové otázky".